+370 678 68 888
Menu

Grupinių hidroterapijos treniruočių vedimo kursai Klaipėdoje

Informacija ir registracija tel. +37062011364  
Registracija sms žinute (Vardas, Pavardė, kontaktinis telefonas, kokie kursai).

Hidroterapija - tai alternatyvi medicinos dalis, apimanti ergoterapiją, kineziterapiją, naturopatiją ir yra taikoma skausmo mažinimui ir šalinimui.
Grupinės hidroterapijos treniruotės tampa vis populeresnės, dėl naujai statomų ir įrengiamų baseinų. Skaudanti nugara, sąnariai bei sportinės ar buitinės traumos - priežastis, dėl kurios žmonės renkasi sportą vandenyje.
Žmogaus kūnas vandenyje (panirus iki kaklo), veikiamas silpnesnės gravitacijos, leidžia atlikti judesius, kurių sausumoje neįmanoma atlikti. Sportuojant vandenyje treniruojami gilieji raumenys, lavinama pusiausvyra ir judesių koordinacija, treniruotės metu nejaučiamas diskomfortas dėl suprakaitavusio kūno.

Grupinių hidroterapijos treniruočių vedimo kursų programa:
- Žmogaus anatomijos, retorikos pagrindai;
- Stebėjimas;
- Taisyklingas pratimų atlikimas (daugiau nei 300 pratimų).
- Grupinių treniruočių sudarymas ir jų vedimas;
- Egzaminas.

Baigę kursus, Jūs gebėsite vesti grupines hidroterapijos treniruotes, naudoti vandens treniruočių inventorių, atlikti pratimus vandenyje ir sausumoje, bendrauti su grupe, sudaryti treniruočių programas.

Baigus kursus išduodamas baigimo sertifikatas lietuvių, arba anglų kalbomis, galiojantis Lietuvoje, bei užsienio šalyse.
Programa įregistruota: LR Švietimo ir Mokslo Ministerijos KVALIFIKACIJOS TOBULINIMO PROGRAMŲ IR RENGINIŲ REGISTRE. ID 84691 Programos kodas 220010894.

Grupiniai užsiėmimai pradedami surinkus 3 asmenų grupę.

Kaina:
Individualūs kursai - € 450.
Grupiniai kursai - € 250.



Baigus kursus išduodamas baigimo sertifikatas lietuvių, arba anglų kalbomis, galiojantis Lietuvoje, bei užsienio šalyse.
Programa įregistruota: LR Švietimo ir Mokslo Ministerijoje.
Kvalifikacijos tobulinimo programų ir renginių registre.

Identifikavimo kodas: 84691
Programos kodas: 220010894 


 

Kviečiame registruotis iš anksto (nemokamai). Registruotis galite nurodytais kontaktais arba užpildę registracijos formą.
Atnaujinta Trečiadienis, 30 Rugpjūtis 2017 09:46
Jūs turite prisijungti, kad galėtumėte rašyti komentarus
Back to top